Lek Na Wątrobę

Silimax® to skuteczny lek na wątrobę , który w swoim składzie posiada wyciąg z owocu ostropestu - sylimarynę. W wyniku wielu niesprzyjających czynników do których należą: alkohol, ciężkostrawne potrawy, środki ochrony roślin czy też stosowanie niektórych leków dochodzi do poważnych uszkodzeń wątroby. Niezwykle pomocnym preparatem wspomagającym regenerację wątroby jest Silimax®. Pragniemy podkreślić, że lek na wątrobę powinien być systematycznie zażywany w określonych dawkach, aby efekt jego działania był korzystny dla zdrowia pacjenta. Aby uniknąć ryzyka pojawienia się jakichkolwiek działań niepożądanych należy przestrzegać zaleceń wydanych przez lekarza, który wprowadził lek na wątrobę do terapii.

Silimax® wskazany jest również wspomagająco w dolegliwościach występujących po przebyciu ostrych i przewlekłych chorób wątroby. Lek na wątrobę powinien być przechowywany w odpowiednich warunkach tj. w temperaturze poniżej 25°C i najlepiej w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed wilgocią i światłem. Kategorycznie nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Silimax® - lek na wątrobę wykazuje dobroczynne działanie na wątrobę pobudzając jej zdolności regeneracyjne .

 

Na stronie serwisu przygotowaliśmy szerokie spektrum niezbędnych informacji dotyczących preparatu i zapraszamy do zapoznania się z nimi. Przypominamy, że każdy lek na wątrobę może zagrażać zdrowiu lub życiu, dlatego też przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Powered by: