Sylimaryna

Na problemy z wątrobą polecamy produkt leczniczy o nazwie Silimax® . Pragniemy poinformować, że w jego składzie znajduje się wyciąg z owocu ostropestu, którym jest sylimaryna w ilości 70 mg na jedną kapsułkę preparatu. Dolegliwości ze strony wątroby są często trudne do zniesienia, dlatego w żaden sposób nie należy ich bagatelizować i rozsądnie sięgnąć po skuteczny lek, jakim jest Silimax® .

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że sylimaryna stabilizuje błony komórkowe hepatocytów wątrobowych, chroni komórki wątroby przed działaniem związków toksycznych i jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia, oczywiście pod warunkiem, że pacjent nie będzie przekraczał zalecanych dawek preparatu. Sylimaryna jest skuteczna wyłącznie w przypadku systematycznego stosowania. Wiele czynników wpływa na proces uszkodzenia wątroby. Do najczęściej wymienianych należy: alkohol, ciężkostrawne potrawy, środki ochrony roślin, ostre i przewlekłe choroby wątroby oraz stosowanie niektórych leków. Silimax® jest doskonałym produktem, jeżeli pragniemy pomóc swojej wątrobie, ponieważ wpływa na: poprawę wskaźników jej czynności, regeneruje komórki, ochrania przed szkodliwymi substancjami oraz stabilizuje błony komórkowe komórek wątrobowych. Kapsułki są wygodne do połknięcia, a zawarta w nich sylimaryna jest wskazana do stosowania w stanach po uszkodzeniach wątroby i wspomagająco w dolegliwościach występujących po przebyciu ostrych i przewlekłych chorób wątroby.

Sylimaryna wykazuje również działanie przeciwzapalne i rozkurczowe przez co jej wartość jest nieoceniona dla osób zmagających się z dolegliwościami ze strony wątroby i żołądka.

Zanim jednak pacjent rozpocznie przyjmowanie leku Silimax® bezwzględnie powinien zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania .

Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego serwisu na której przygotowaliśmy szczegółowe informacje dotyczące leku.

Powered by: